T A R O T

Interesuję się Tarotem i stawiam karty od wielu lat. Dzięki mojej mamie, karty zawsze były w domu i zawsze panowało ogólne przekonanie o tym, że dobrze postawione karty pokazują prawdę w 98%. Na przestrzeni lat, rozumiejąc coraz lepiej czym Tarot tak naprawdę jest, moje podejście do stawiania kart oraz podejście do tego, co one pokazują, trochę się zmieniło. Dzięki temu jestem w stanie przeanalizować tarotem wiele różnych płaszczyzn danej sytuacji i zajrzeć kartami dość daleko. Stawianie kart nie jest moim "zawodem", natomiast w związku z zapytaniami - tak stawiam karty i mogę postawić karty również Tobie.

  W życiu powinniśmy kierować się wyłącznie intuicją i głosem serca, wtedy toczy się ono w zgodzie z naszą własną naturą. Jednakże przy podejmowaniu trudnych wyborów, analizowaniu złożonych lub ważnych dla nas sytuacji możemy podeprzeć się tarotem. Jest to pewnego rodzaju dodatkowa, obiektywna perspektywa tego, co aktualnie się dzieje w danej sytuacji.

 

Tarot nie jest wyrocznią

 

Tarot wskazuje najbardziej prawdopodobne rozwinięcie się sytuacji przy aktualnym stanie świadomości osoby, której jest on stawiany. Podobnie jak przy użyciu każdego narzędzia, możemy się nim podeprzeć w różnych newralgicznych momentach naszego żyica, jak również w celu samorozwoju. Tarotem można odczytać wiele informacji o samym sobie w celu zrozumienia, co sprawia, że świat wokół danej osoby jest taki jaki jest. Wszystko to, co nas otacza, jest odbiciem nas samych, więc warto spojrzeć na siebie z obiektywnej perspektywy, która pozwoli pokazać mechanizmy, które powodują takie, a nie inne wydarzenia w naszym życiu. 

O CO MOŻNA ZAPYTAĆ STAWIAJĄC TAROTA?

Tarota można, można zapytać o absolutnie wszystko.

Życie zawodowe, kierunek w życiu, podejmowanie trudnych decyzji, głębsze zrozumienie danej sytuacji, jak np. przy negocjacjach, relacjach międzyludzkich lub sytuacje, w których chcemy wiedzieć co w rzeczywistości druga strona o nas sądzi. Relacje partnerskie, związki, sprawdzenie, czy dana osoba pasuje do nas jako partner w związku/w życiu lub biznesie. Intencje innych wobec nas, potencjalna przyszłość, potencjalny rozwój konkretnych sytuacji. Biznes, finanse, sprawdzenie danego pomysłu na interes lub nowe zajęcie.

 

JAK ZADAWAĆ PYTANIA?

 

Im konkretniejsze pytanie tym konkretniejsza odpowiedź, owszem można ogólnie sprawdzić niektóre rzeczy, ale tak naprawdę powinniśmy pytać Tarota w skonkretyzowany sposób. Np. zamiast "czy spotkam miłość" należy zapytać "Co muszę zmienić w sobie żeby spotkać miłość". Zamiast "Jak to będzie z tym biznesem" należy zapytać " Jak wygląda potencjalna przyszłość jeśli zaangażuję się w ten i ten interes."

Nie należy się tym też zbytnio stresować, stawiając karty i rozumiejąc daną sytuację zadam pytanie, które dostarczy wszystkich informacji.

CZY NAPRAWDĘ POWINNAM/POWINIENEM STAWIAĆ TAROTA?

Jeśli intuicja podpowiada Ci coś, to zawsze ma rację. Jeśli czujesz, że tak naprawdę i tak wiesz co zrobisz i jakich decyzji chcesz dokonać - nie zwracaj się do Tarota po odpowiedź tylko idź za intuicją i rób to co czujesz. 

Jeśli chcesz uzyskać dodatkową perspektywę i obiektywną odpowiedź w celu podjęcia decyzji lub obrania drogi, wtedy stawianie Tarota ma sens i daje dodatkową przewagę poszerzając zbiór informacji, który aktualnie mamy.

SAMOROZWÓJ I TAROT

Na drodze swojego samorozwoju wewnętrznego również napotykamy na dylematy. Tarot pozwala również przeprowadzić analizę duchową osobie której jest on stawiany. Pozwala pokazać surowy oraz obiektywny obraz tego jak dane percepcje wpływają na nasz samorozwój. Tarot pomaga pokazać, w jaki sposób czakry są zbalansowane i jakiego rodzaju energia aktualnie z nich emanuje. Pokazuje gdzie aktualnie się znajdujemy na drodze samorozwoju i co sprawia, że przejście poziom wyżej jest trudniejsze. 

TAROT I POPRZEDNIE WCIELENIA

Wiele osób twierdzi, że potrafi uzyskać tego rodzaju informację i traktuje to jako pewnik. Natomiast posiadając głębokie zrozumienie czym jest Tarot oraz tego w jaki sposób działa Wszechświat wiem, że taka informacja w Tarocie nigdy nie będzie jednoznaczna. Poprzez tysiąclecia inkarnowaliśmy na ziemi wiele razy, dlatego też nie ma żadnej gwaranacji na to, że Tarot pokazuje najbliższe ostatnie wcielenie. Tarot pokazuje kliszę jednego z niewiadomej ilości wcieleń, które odbyliśmy, więc ta informacja nigdy nie będzie na tyle precyzyjna oraz wiarygodna jak wielu chciałoby wierzyć.

JAKIE INFORMACJE SĄ POTRZEBNE I JAK TO WYGLĄDA?

Potrzebne informacje to: aktualne zdjęcie, imię i nazwisko, data urodzenia.

Dotyczy to osoby, która zwraca się do Tarota jak również w przypadku wszystkich innych ludzi o których chcemy Tarota zapytać.

Ponieważ przebywam za granicą taka sesja przebiega przez WhatsApp lub Signal. Po wysłaniu wiadomości email, przesyłamy potrzebne zdjęcia, informacje oraz pytania poprzez komunikator. Ja stawiam karty i następnie łączymy się o określonym czasie przez WhatsApp lub Signal gdzie rozmawiamy na temat tego co Tarot pokazuje. Głębsza sesja Tarota z kilkoma pytaniami, które wyłaniają się w trakcie stawiania kart trwa tak naprawdę bitą godzinę, więc warto pamiętać, żeby ten czas mieć dla siebie zarezerwowany aby móc skupić się na zagadnieniu.

KOSZT

Koszt sesji Tarota to 369 zł

Jest to koszt głębokiej sesji Tarota gdzie przeanalizujemy sytuacje związane z Twoimi pytaniami. Zazwyczaj w trakcie sesji można zadać 3 pytania i uzyskać na nie pełną odpowiedź. Czasami bywa tak, że jest to znacznie więcej niż godzina, tym nie należy się przejmować. Jest to koszt kompletnej sesji Tarota gdzie cała uwaga jest skoncentrowana na osobie, której stawiane są karty oraz jej pytania.

KONTAKT

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany sesją Tarota ze mną proszę o kontakt mailowy na adres:

info@okiemszamana.com      z tytułem wiadomości: Tarot.

Napisz mi mniej więcej o co chodzi i pociągniemy wątek dalej osobiście poprzez Signal lub WhatsApp.

Serdecznie zapraszam !