top of page
A8B46AC3-4940-46A4-AE7B-12BE156BD890.jpe

 Nazywam się Bartosz Socha, jestem założycielem i prowadzącym podcastu Okiem Szamana. Urodzony w 85r wychowałem się w Oleśnicy, aktualnie przebywam na emigracji. Od 16-go roku życia interesuję się szerokopojętym okultyzmem,

 

Od ponad 20 lat zajmuję się szerokopojętym okultyzmem, ezoteryką, magią, historią starożytną, filozowią, religiami, tarotem, fizyką teoretyczną, a przede wszystkim - szukam dróg poszerzania swojej wiedzy o Wszechświecie. Przez ostatnie 20 lat zgromadziłem sporo informacji oraz przemyśleń, które dotyczą naszej rzeczywistości, historii, pochodzenia oraz roli człowieka na planecie zwanej Ziemią. 

 

W trakcie poszukiwań zauważam, że różnego rodzaju nauki starożytne oraz kompletnie odmienne od siebie filozofie prowadzą zawsze w to samo miejsce. Łącząc wszystkie perspektywy, wyłania się obraz zbudowany z energii, geometrii, wibracji i symboli. 

 

Moje poznanie oraz odważne stawianie pytań wciąż postępuje, dlatego też na łamach swojej audycji dzielę się ze słuchaczami swoimi przemyśleniami oraz wiedzą, którą gromadzę przez lata, ubierając to wszystko w normalny, potoczny język, jednocześnie łącząc wiele kropek i odkrywając sporo tajemnic.

 

Jest to audycja dla wszystkich tych, którzy szukają odpowiedzi na swojej drodze do samorozwoju. Mam nadzieję, że moje przemyślenia oraz informacje skrócą Wasze poszukiwania i pomogą lepiej zrozumieć świat, w którym żyjemy. 

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

Bartosz Socha

bottom of page