top of page
A8B46AC3-4940-46A4-AE7B-12BE156BD890.jpe

 Nazywam się Bartosz Socha, jestem założycielem i prowadzącym podcastu Okiem Szamana. Urodzony w 85r wychowałem się w Oleśnicy, aktualnie przebywam na emigracji. Od 16-go roku życia interesuję się szerokopojętym okultyzmem, ezoteryką, historią starożytną, religiami, spiskowymi teoriami dziejów, fizyką teoretyczną i od pewnego czasu moja wielka miłość - Matrix czyli holograficzny wszechświat. Przez ostatnie 20 lat zgromadziłem sporo informacji oraz przemyśleń na różne sprawy, które dotyczą naszej rzeczywistości, historii, pochodzenia oraz roli człowieka na planecie zwanej ziemią. Wydawało by się, że nasza historia i postrzeganie świata nie jest czymś specjalnie szczególnym do czasu, kiedy zaczniemy się temu naprawdę uważnie przyglądać.

 Na łamach swojej audycji dzielę się ze słuchaczami swoimi przemyśleniami oraz wiedzą, którą zgromadziłem przez lata, ubierając to wszystko w normalny potoczny język jednocześnie łącząc wiele kropek i tajemnic, rzucając przy tym czasami „mięsem” jak na prawdziwego Polaka przystało. 

 Jest to audycja dla wszystkich tych, którzy szukają odpowiedzi na swojej drodze do samorozwoju. Mam nadzieję, że moje przemyślenia oraz informacje skrócą Waszą drogę i pomogą lepiej zrozumieć świat na którym żyjemy. 

 

Pozdrawiam serdecznie,

 

Bartosz Socha

bottom of page