top of page

Services

Providing Everything You Need

MENTORING

Dzieląc się swoją wiedzą, przemyśleniami oraz doświadczeniami na kanale Okiem Szamana, zawsze przekazuję pełen pakiet informacji, które mogą doprowadzić słuchacza do momentu kiedy sam "rozgryzie grę" i będzie sam postępował na drodze samorozwoju w sposób intuicyjny.

Natomiast ponieważ każdy jest inny, jednym udaje się to zrobić szybciej a innym zajmuje to chwilę dłużej. Jedni lubią pracować w samotności a inni czują potrzebę wsparcia na drodze swojego rozwoju. 

Są też ludzie, którzy chcą szybciej zrozumieć "mechanikę wszechświata" i ich pasją jest rozpoznawanie się w tym dalej oraz dalsza eksploracja światów pozazmysłowych. Jeśli Twoim celem jest szybsze wyciągnięcie wniosków z mojej wiedzy bez konieczności siedzenia w manuskryptach alchemicznych i analizowania różnych dróg i filozofii, z prawdziwym zrozumieniem - serdecznie zapraszam.

forest Road

Każda Podróż Ma Swój Początek

Bez względu na to jaki cel obieramy sobie w życiu, czy jest to samorealizacja i życie w harmonii lub samorozwój na poziomie duchowym, jest to początek nowej drogi. Zazwyczaj zdajemy sobie z tego sprawę, że nie będzie łatwo, ale gdy nasze pragnienia są silniejsze od naszych obaw, zaczynamy świadomą podróż i działanie do osiągnięcia marzenia lub obranego celu. 

Pomogę skupić Ci się na zagadnieniach dzięki którym nie będziesz tracić czasu, tylko postępować na drodze swojego samorozwoju. W dobie śmietnika informacyjnego, ciężko odróżnić ziarna od plew. Zasugeruję Ci rozwiązania, które będą dla Ciebie naturalne i będą z Tobą rezonować oraz przyspieszą Twoją drogę do znalezienia Prawdy i wyjścia z labiryntu przekonań i paradygmatów.

Automotywacja

CZYM JEST MENTORING

Na drodze głębszego samorozwoju, oświecenia i rozpoznania się w światach pozazmysłowych jest trochę na odwrót. Najpierw musisz udowodnić, że "zrozumiałeś" a następnie będzie Ci dane przejść "wyżej". Jesteśmy przyzwyczajeni, że wszystko zostanie nam pokazane i podane na tacy, natomiast w samorozwoju duchowym każdy musi tą drogę przejść i zrozumieć sam na fundamentalnym poziomie. Inaczej jego wiedza na ten temat nie zostanie osiągnięta. Najstarsi mędrcy tacy jak Budda i Jezus mówili nam o tym, że każdy tą podróż musi odbyć samodzielnie. Ilu ludzi - tyle dróg do światła. 

Pomogę Ci przejść tą podróż i zrozumieć w jaki sposób to wykorzystywać dla tworzenia dobra dla siebie oraz innych. Wytłumaczę Ci i pokażę mechanikę dlaczego rzeczy, które dzieją się w życiu się dzieją oraz pomogę Ci zrozumieć "jak to działa", aby móc rozwijać się dalej.  

Spiralne schody
Człowiek z kolaż kwiatów

WIEDZA TAJEMNA?

WIedza tajemna, takie przyjęło się określenie obiektu wiedzy dostępnej dla niewielkiej grupy osób. Tak naprawdę to TA wiedza nigdy nie była tajemna, chodziło jedynie o to, że w trakcie przebywania własnej drogi zaczynamy dostrzegać coraz więcej ukrytych znaczeń w różnego rodzaju obrazach, książkach, filmach itd. To świadczy o tym, że Twoja perspektywa się pogłębia i potrzebujesz jedynie uwierzyć w to, że to się dzieje. "Wiedza Tajemna" to nie jest swego rodzaju książką do poczytania tylko droga życia. Ta wiedza nazywana jest tajemną ponieważ, tylko ten kto umie dostrzec ukryte znaczenie - widzi je i wyciąga wnioski z obserwacji i pogłębia wiedzę. Czyli nie mówimy tu o poznawaniu surowej informacji dla frajdy, ale o skoku własnej percepcji i świadomości. Pomogę Ci dostrzec ukryte informacje i je odczytać, dostrzec wskazówki oraz dokonać tego skoku w sposób naturalny.Tak naprawdę, wszyscy zawieramy prawdę w sobie samych, natura naszego świata skutecznie odwraca nam uwagę od tego co naprawdę ważne.

Pochmurny dzień

PRZEJŚCIE LABIRYNTU

Pomogę odnaleźć Ci drogę w labiryncie Twojego życia oraz paradygmatów, abyś rozpoznała/ł się w samym sobie. Na drodze głębokiego rozwoju natrafiamy na coraz to większe układanki, które są tworzone w celu testowania naszej wiedzy i zaangażowania. Ważne jest to, abyśmy się w nich nie zatracali, tylko wyciągali wnioski, szli na swojej drodze dalej i odczytywali znaki. 

Problem polega na tym, że ilu ludzi - tyle labiryntów i nie ma jednej sprawdzonej drogi. Dlatego każdy musi go przejść sam, ponieważ każdy ma swój własny labirynt. Nie podam Ci drogi do wyjścia, ale pomogę Ci ją znaleźć asystując na drodze twojego rozwoju dopóki sam nie zrozumiesz klucza do jego przejścia.

AdobeStock_75823210.jpeg
Równoważenie kamienia

DUCHOWY MENTORING

Jak ogólnie wiadomo, moją specjalością jest rozwój duchowy oraz przekazywanie wiedzy w różnych dziedzinach związanych z okultyzmem. Duchowy mentoring pozwoli Ci w indywidualny sposób skupić się na samorozwoju i dostarczy Ci wielu informacji, które pomogą Ci ułożyć "więcej puzzli".

Mogę nauczyć Cię Tarota, pokierować w głębszych medytacjach, wytłumaczyć znaczenie symboli, wskazać Ci sposoby i techniki, które pozwalają na większe zrozumienie ukrytych znaczeń pozostawionych przez alchemików oraz prawdopodobieństwo tego, że coś dobrego się wydarzy w wyniku przeprowadzenia danego procesu, pomogę Ci w postępach na drodze rozwoju medytacji. Pokieruję Cię w sposób, który będzie dla Ciebie naturalny i który pomoże Ci odnaleźć samą/samego siebie we własnym tempie i na własnych zasadach.

Całą swoją wiedzę na różne tematy co jakiś czas publikuję w swoich podcastach i nie ma niczego głębszego lub jakiegoś rodzaju niedopowiedzeń względem przekazywanej wiedzy. Każda sesja przebiega indywidualnie w najbardziej komfortowy sposób dla osoby biorącej udział w programie. Natomiast sedno sprawy oraz filozofię za tym stojącą zawsze znajdziecie za darmo w moich materiałach na YouTube oraz podcastach.

Nie chodzi o głębsze nauki tylko o poświęcony indywidualnie czas.

Dedykowana sesja 1 na 1 zawsze będzie o wiele lepsza jakościowo chociażby ze względu na ilość pytań czy też możliwość rozważań nad danym przedmiotem, dodatkowo wnosząc coś do Twojego dalszego rozwoju.

Podzielę się z Tobą wiedzą zebraną na przestrzeni lat, wskażę Ci porządek tzw "Nauk Tajermnych" rozsypanych na wszystkie strony świata. Pomogę znaleźć Ci klucz do tego, aby móc w skuteczny sposób rozwijać swoje połączenie z naszym Duchem/naszym wyższym Ja. 

Duchowy Mentoring trwa do momentu w którym osoba biorąca w nim udział w naturlny sposób odnajduje klucz do dalszego samorozwoju bez potrzeby asysty. Taki właśnie jest cel programu Duchowego Mentoringu, aby pomóc Ci odnaleźć się na ścieżce oraz znaleźć klucz do samodzielnej eksploracji. 

Skuteczność ognia

OKULTYZM BEZ UPRZEDZEŃ

Okultyzm w swojej genezie przedstawia wiedzę ukrytą lub wiedzę tajemną. Tak naprawdę, informacje o tym jak zbudowane są struktury wyższych światow są zawarte w jednych z pierwszysch starożytnych zapisków jak choćby Egipska Księga Umarłych, Tao The Ching czy też w żródłach Alchemicznych. Problemem jest to, że zapoznanie się ze wszystkimi źródłami zajmuje dużo czasu. Pomogę Ci znaleźć odpowiednie źródła oraz wiele rzeczy wytłumaczę, dzięki czemu nie będziesz tracić czasu na rzeczy niepotrzebne tylko będziesz rozwijać swoja wiedzę o wyższych światach. Okultyzm jakkolwik się kojarzy, pokazuje mechanikę "matrixa" i daje nam wskazówki w jaki sposób powinniśmy korzystać z mocy nieskończonej energii, która nas otacza, łączy i tworzy wszystko to co istnieje. 

Budda z bliska
wschód słońca

DROGA W PRAWDZIE 

W trakcie trwania programu Duchowego Mentoringu nie ma miejsca na nic co może wpływać na świat oraz otoczenie w sposób negatywny. Całe założenie tego programu opiera się o wewnętrzne wzrastanie w prawdzie po stronie Nieskończonego Źródła Wszystkiegio oraz pomocy w odnalezieniu w sobie Jego ziarna. Żadne z nauk lub praktyk nie służą celom, które nie wynikają z intuicji, miłości i nie są stosowane w celu szerzenia dobra.

Kierowanie się w życiu sercem oraz czynienie dobra jest czymś co zasila pozytywne zmiany na świecie. Wszelkie praktyki lub ich zgłębianie, które leżą po ciemniejszej stronie mocy nie są obiekitem moich zainteresowań ani też przedmiotem nauk, które przekazuję.

NOWATORSKIE PODEJŚCIE

Ponieważ wszystko to o czym mówię w swoich audycjach jest tym w co wierzę i podług czego żyję, znam sposób na odlanezienie samorealizacji i szczęścia w życiu. Dlatego też przy Duchowym Mentoringu pomagam w sposób, który jest oparty o hermetyzm i ogólnopojętą "wiedzę tajemną" w sposób naturalny i zrozumiały. Nie jest to forma wiary czy też broń boże religii, natomiast jest to coś co można zdefiniować jako Filozofia Życia, gdzie każdy odnajduje się samodzielnie w realizacji swoich największych potencjałów oraz rozwijaniu swoich możliwości a także posiada dodatkowe informacje na temat świata pozazmysłowego. Za pomocą odpowiedniego sposobu myślenia oraz stosowania pewnych praktyk jesteśmy w stanie coraz bardziej wpływać na życie poprzez oddziaływanie na pole świadomości które nas otacza a które naukowcy fizyki kwantowej zaczynają dopiero odkrywać. Alchemia znacznie wcześniej odkryła sposób rozwoju duszy, który prowadzi do jej finalnego rozkwitu i okresu bezkresnej obfitości.

komputer Szkic
rzeka

BRAK INDOKTRYNACJI

Wszyscy płyniemy jak woda w strumieniu życia.

Jedynie dyskusja oraz rozważanie wielu punktów widzenia doprowadzi nas do wniosków, które odegrają większe skutki w naszych życiach. Nie ma jedynej prawdy w naszym świece, jedynie różne perspektywy opowiadające o tym co leży w przyczynie rzeczy. Brak hierarchii, jest to ważny element ponieważ wszyscy na drodze samorozwoju wszyscy jesteśmy sobie równi i traktujemy siebie i swoje doświadczenia z szacunkiem. Jako Twój Mentor pomogę Ci dostrzec wiele różnych perspektyw, abyś sam/a zadecydował/a co chcesz zrobić i w jakim kierunku się rozwijać.

Założenie programu jest takie, aby nauczyć Ciebie stanowić o sobie w sposób naturalny. Ponieważ każdy sam wpływa na ścieżki swojego losu, to naturalną koleją rzeczy jest to, że idziesz w swoją stronę i sam doskonale wiesz w jaki sposób rozwijać się dalej. 

DZIELENIE SIĘ WIEDZĄ I DOŚWIADCZENIEM

Nauczę Cię wszystkiego co wiem i podzielę się z Tobą całą swoją wiedzą, którą przez lata zdobyłem analizując traktaty alchemiczne, filozofie, hermetyzm oraz różne systemy i sposoby na postęp w drodze do światła. W naturalny dla Ciebie i przystępny sposób pomogę Ci zrozumieć "mechanikę wszechświata" poprzez rzeczy oraz filozofie, które rezonują z Tobą najbardziej, dzięki czemu zaczniesz rozumieć przedmioty dyskusji w sposób fundamentalny i podświadomy. W trakcie sesji cała moja uwaga oraz zasób mojej wiedzy stoi przed Tobą otworem.  

mysteryschool.jpg
Biały piasek i kamień

RÓŻNICA MIĘDZY LIFE COACHINGIEM A DUCHOWYM MENTORINGIEM

Life coaching pomoże Ci osiągnąć zamierzony cel w spósób całkowicie obiektywny bez zagłębiania się w głębsze tematy świadomości. Osiągnięcie celu lub szczęścia w życiu wcale nie oznacza zagłębiania się w nauki tzw tajemne. Tak naprawdę, chodzi o to żebyśmy tworzyli szczęście w naszym życiu i działali w intuicyjny sposób bez nadmiernej analizy. 

 

Duchowy Mentoring jest przeznaczony dla ludzi, którzy chcą postępować na drodze rozwoju swojej świadomości oraz starać się zrozumieć mechanikę "wszechświata". Jest to program, który koncentruje się na rozwoju wewnętrznym co wpływa na świat dookoła nas.

Stoney rzeki

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ

Jeśli czujesz potrzebę obiektywnego wsparcia w swoim życiu i zaszedłeś tak daleko, to z całą pewnością wiesz, która forma coachingu jest dla Ciebie właściwa. Napisz mi maila o sobie i o tym co chcesz osiągnąć a ja pomogę Ci znaleźć rozwiązanie. Pierwsza sesja odbywa się całkowicie za darmo w celu ogólnego zapoznania oraz wyjaśnienia zasady cochaingu. 

info@okiemszamana.com

bottom of page