top of page

Services

Providing Everything You Need

COACHING / MENTORING

Dzieląc się swoją wiedzą, przemyśleniami oraz doświadczeniami na kanale Okiem Szamana, zawsze przekazuję pełen pakiet informacji, które mogą doprowadzić słuchacza do momentu kiedy sam "rozgryzie grę" i będzie sam postępował na drodze samorozwoju w sposób intuicyjny.

Natomiast ponieważ każdy jest inny jednym udaje się to zrobić szybciej a innym zajmuje to chwilę dłużej. Jedni lubią pracować w samotności a inni czują potrzebę wsparcia na drodze swojego rozwoju. 

Każda Podróż Ma Swój Początek

Jeśli chcesz, abym w oparciu o swoją wiedzę doradził Ci na drodze do osiągnięcia celu, czy jest to samorealizacja i osiągnanie marzeń oraz celu w życiu lub konkretne i sprecyzowane cele, pomogę Ci znaleźć rozwiązanie i zaplanować kroki do osiągnięcia Twoich zamierzeń. Nie musisz budować silników, żeby jeździć samochodem. W oparciu o swoją wiedzę o "mechanice Wszechświata" pomogę wyrobić Ci naturalne oraz właściwe nawyki, które w sposób podświadomy będą sprawiać, że poczujesz, że możesz osiągnąć wszystko czego zapragniesz. Pomogę Ci odnaleźć talety oraz zasugeruję Ci różne punkty widzenia na różne sprawy, abyś sama/m intuicyjnie znalazł rozwiązanie.  

Mentoring I
Duchowe Przewodnictwo

Jeśli interesuje Cię głębszy samorozwój w zrozumieniu "jak to wszystko działa" oraz pogłębianie wiedzy tzw."tajemnej" w celu dalszego rozwoju + life coaching w pakiecie - jest to rozwiązanie dla Ciebie. Mentoring jest przeznaczony dla ludzi, którzy chcą rozwijać swoje głębsze nauki i potencjały, które wiedza tajemna ze sobią niesie. Podzielę się z Tobą pełnym pakietem informacji które posiadam włączając w to rozpoznanie wyższych światów. W sposób naturalny i przystępny wytłumaczę różne perspektywy i doradzę w dalszym rozwoju, który rezonuje z Tobą. Bez indoktrynacji, religii czy tym podobnych. Pomogę w Ci w odnalezieniu Twojego własnego naturalnego klucza do dalszego, samodzielnego rozwoju.

Akredytowany Live Coach
bottom of page