top of page

WIELKI RESET - PRAWDA CZY KONSPIRACYJNA FIKCJA ?


WIELKI RESET - PRAWDA CZY KONSPIRACYJNA FIKCJA?

W kolejnym odcinku audycji Okiem Szamana, rozmawiamy o wielkim resecie, agendzie Davos, evenuie 201, industrialnej rewolucji 4.0 oraz omówimy spiskowe teorie krążące wokół Billa Gatesa. Jak zwykle trzeźwym okiem, obiektywnie, wyłącznie zweryfikowane fakty. Mam nadzieję, że dam Wam dużo do myślenia ! :)

Serdecznie Zapraszam !


Notatki z audycji wraz z linkami do źródeł:


Wielki Reset - Prawda Czy Konspiracyjna Fikcja?


ŚWIATOWE FORUM EKONOMICZNE

 • Klaus Schwab - ur. 30 Marca 1938 w Niemczech

 • zał. 24 Stycznia 1971 w Szwajcarii, międzynarodowa organizacja zajmująca się ulepszaniem świata

 • “Światowe Forum Ekonomiczne jest zaangażowane w poprawę stanu świata poprzez angażowanie liderów biznesu, polityków, naukowców i innych liderów społecznych w kształtowanie globalnych, regionalnych i branżowych agend”

 • coroczne spotkania w Davos w szwajcarskich alpach

 • 2500-3000 członków

 • cena członkostwa w zależności od zaangażowania wacha się od 67,337- 673,370 euro ( 312 tyś zł - 3 111 324 zł) w zależności od zaangażowania. Bilety dla oglądających kosztują 28,061 euro czyli 129 656 zł

Wielki Reset

ENERGIA ODNAWIALNA - GREEN NEW DEAL


14 listopada 2019 - weszła w życie okolice lutego 2020


przykład:

panele słoneczne pozyskują są w stanie pozyskać max 33% energii. Przy dzisiejszej technologii zbierają one 26%

wiatraki są w stanie pozyskać 60% energii, nasza technologia pozyskuje 45%

o ile jesteśmy blisko to fakty nadal przeczą temu, że takie zadanie jest możliwe.

Panele działają gdy swieci salonce i wiatraki gdy dmucha wiatr a my potrzebujemy energii przez cały czas

rozwiązanie przedstawione jest oparte na bateriach które składują energię.

Biorąc pod uwagę największą fabrykę baterii na świecie Tesli. Wyliczono, że zabrało by 500 lat żeby wyprodukować wystarczająco dużo baterii żeby zasilić jeden dzień pełnego zużycia zapotrzebowania tylko w USA.

Na chwile obecną wiatr i słońce pokrywają jedynie 3% zapotrzebowania na świecie, po 20 latach i miliardach zainwestowanych w technologię.


Przykład:

100 MW farma wiatrowa, zasila 75 000 domów. Do budowy takiej farmy potrzeba, 30 000 ton rudy żelaza, 50 000 ton cementu oraz 900 tor nierecyklingowanego plastiku, żeby zrobić same śmigła…


INDUSTRIALNA REWOLUCJA 4.0


Robert Dudley

Group Chief Executive, BP, United Kingdom


George Soros

Rajiv Shah

President, Rockefeller Foundation, USA

Alexandre de Rothschild

Executive Chairman, Rothschild & Co, France

Antonio Guterres

Secretary-General, United Nations, New York

Andrzej Duda

President of Poland

LISTA GOŚCI WEF


 • 18 października 2019

 • Centrum Bezpieczeństwa Zdrowia Johnsa Hopkinsa we współpracy z Światowym Forum Ekonomicznym oraz Fundacją Billa I Melindy Gates, Nowy York

 • ćwiczenia ilustrujące oraz przygotowujące na wypadek globalnej pandemii

 • coś w rodzaju ćwiczeń przeciwpożarowych“ Event 201 symuluje wybuch odzwierzęcej odmiany korona-wirusa transmitowanego z nietoperzy do świń, od świń do ludzi, który w efekcie staje się skutecznie transmitowany z człowieka na człowieka, doprowadzając do silnej pandemii. Patogen i wywołana przez niego choroba są w dużej mierze odwzorowane na SARS,

ale jest bardziej przenoszona w środowisku społecznym przez osoby z łagodnymi objawami.

Choroba zaczyna się na fermach świń w Brazylii, początkowo cicho i powoli, ale potem zaczyna się szybciej rozprzestrzeniać w placówkach opieki zdrowotnej. Kiedy zaczyna się skutecznie rozprzestrzeniać od osoby do osoby w ubogich, gęsto zabudowanych dzielnicach niektórych megamiast w Ameryce Południowej, epidemia eksploduje. Najpierw wirus jest eksportowany drogą lotniczą do Portugalii, Stanów Zjednoczonych i Chin, a następnie do wielu innych krajów. Chociaż na początku niektóre kraje są w stanie wirus kontrolować, on nadal się rozprzestrzenia i jest ponownie wprowadzany, a ostatecznie żaden kraj nie jest w stanie utrzymać kontroli.

Nie ma możliwości, aby szczepionka była dostępna w pierwszym roku. Istnieje fikcyjny lek przeciwwirusowy, który może pomóc chorym, ale nie ogranicza znacząco rozprzestrzeniania się choroby. Ponieważ cała populacja ludzka jest podatna, w pierwszych miesiącach pandemii skumulowana liczba przypadków rośnie wykładniczo, podwajając się co tydzień. W miarę nagromadzania się przypadków i zgonów konsekwencje gospodarcze i społeczne stają się coraz poważniejsze. Scenariusz kończy się po 18 miesiącach, z 65 milionami zgonów. Pandemia zaczyna zwalniać ze względu na zmniejszającą się liczbę osób na nią podatnych. Pandemia będzie trwała w pewnym tempie, dopóki nie będzie skutecznej szczepionki lub dopóki 80-90% światowej populacji nie zostanie narażone na styczność w wirusem. Od tego momentu prawdopodobnie będzie to endemiczna choroba wieku dziecięcego.”


 • w trakcie ćwiczeń omawiano różne strategie oraz zachowania

 • stwierdzono, że świat jest totalnie nieprzygotowany

 • m.in. mówiono o tym, że platformy społecznościowe muszą współpracować z władzami i dusić w zarodku teorie spiskowe sprzeczne z oficjalnymi informacjami, żeby zapobiec dezinformacji oraz wybuchu paniki wśród społeczeństwa


PRZYPADKI


BILL GATES - BILL & MELINDA GATES FOUNDATION


Rodzice:


Ojciec i eugenika - nieprawda niczym nie podpartaCoronavirus patent - owszem ale na kurczakiRÓŻNE SPOJRZENIA NA SYTUACJĘ


PŁASKOZIEMCY


WCZEŚNIEJSZE PRÓBY ZAWŁADNIĘCIA ŚWIATEM


The Ming Dynasty, Nazi Germany, Cesarstwo Ottonów, Alexander Wielki, Cesarstwo Rzymskie


EPILOG


dr. Dean Radin - Prawdziwa Magia


Guest Editorial, New Seattle Province, 1 Czerwca 2915r.

Fragment starożytnego cyfrowego pliku został dziś odkryty w trakcie wykopalisk archeologicznych przeprowadzanych w regionie niegdyś znanym jako Północno-Wschodnia Ameryka. Dokładne datowanie znalezionego fragmentu jest niepewne, ale wstępnie datowany jest na początek dwudziestego trzeciego stulecia. Wygląda na to, że jest to fragment wiadomości nieistniejącej już redakcji Galactica Today, w którym czytamy:


Ciężko jest docenić jak to musiało być żyjąc w trakcie zmierzchu dwudziestego pierwszego wieku. Klimat wymykał się spod kontroli, epidemie wirusów były endemiczne, a światowa gospodarka zawodziła. Populacja zwróciła się do demagogów którzy obiecywali wspaniałą, nierealistyczną przyszłość. Gdy porządek obywatelski upadł, kipiąca uraza napędzała nacjonalizm, a następnie plemienność, która przyspieszyła pandemonium.

Dopiero w połowie XXI wieku, kiedy kryzys był skrajny - zaczęły pojawiać się oznaki rozwiązania. Konieczność złamała ugruntowane dogmaty naukowe, umożliwiając wysłuchanie nowych pomysłów. Wynikające z tego burze mózgów ujawniły, że liczne zagrożenia były odbiciem jednego podstawowego dylematu - impasu, którego nowe technologie nie mogły rozwiązać. Wyzwanie było zakorzenione w błędnym rozumieniu świadomości przez ludzkość, która jak wiemy jest podstawowym spoiwem łączącym tkaninę rzeczywistości. Prawda była szeroko pogardzana na początku XXIw , ponieważ wywoływała odwieczne lęki i uprzedzenia na temat tego, co naukowcy naiwnie nazywali magią. Zajęło wiele pokoleń, aby wyjść poza te lęki.

Historycy dziś zgadzają się, że fala zmieniła się w okolicach roku 2095, kiedy Hilda Ramirez z Uniwersytetu Stanowego Hunan jako pierwsza bezapelacyjnie zademonstrowała plastyczność fizycznej rzeczywistości. Jej dowód na to, że prędkość światła oraz inne stałe fizyczne były konstruktami umysłowymi, a nie niepodważalnymi absolutami, zapewniły jasną ścieżkę do globalnej harmonii.

Do połowy XXIIw, Olga von Diesel w swojej teorii quasi holografii - zwanej dziś w języku lokalnym jako neomagią - mocno osadziła świadomość w kontinuum z materią i energią. Krótko po tym, pierwsi genetycznie wzmocnieni magowie zaczęli się rodzić i już jako dzieci byli w stanie zatamować ekstremalne załamania pogody. W 2160r została utworzona Światowa Federacja Magii, i neomagicy na całym świecie mieli za zadanie przywrócić klimat, stabilizować światową ekonomię oraz wytępić istniejące choroby.

(…)


Sympatyzujemy z naszymi przodkami, ponieważ dziś młodym magom jest ciężko w to uwierzyć, że tylko kilka stuleci temu, większość ludzi żyła w błogiej niewiedzy potęgi świadomości. Żyli w mrocznych czasach, kiedy nawet najbardziej wykształcone umysły, przekonywały samych siebie, pomimo ogromnej ilości dowodów, że jest przeciwnie, że rzeczywistość wyłania się wyłącznie z różnych form energii. Ich prymitywne instrumenty nie były w stanie wykryć wielowymiarowej tkaniny świadomości. Potrzeba było radykalnych postępów w teorii i rozwoju inteligentnej noosfery, aby uzyskać pełniejszy obraz rzeczywistości. Teraz wiemy, że wszechświat jest znacznie bardziej elastyczny, niż mogliby przypuszczać nasi przodkowie, lecz nadal mamy do czynienia z niepokojącą zagadką.

2449 wyświetleń4 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

LUCYFERIANIZM

4 Comments


Daniel Olempa
Daniel Olempa
Jun 04, 2021

Odnośnie płaskoziemców mam dokładnie to same zdanie. Celowe działanie.

Like

Wspaniała strona, dziękuję.

Like

Katha
Katha
Mar 23, 2021

Dobrze, ze pisac moge, bo ciezko mi mowic ze szczeka przy ziemi...😉 Wooow! Jak ja sie ciesze, ze trafilam na linka do Twojej strony. Super robota! 👍🏻👍🏻👍🏻Bardzo przyjemnie sie slucha, a jak humor mi sie poprawil... Bede polecac dalej. I juz nie moge sie doczekac przyszlej niedzieli. Tym bardziej, ze wlasnie Prawo Przyciagania wpisalam wczoraj na liste tematow do przerobienia😀 Nie ma przypadkow................

Serdecznosci z Niemiec!

Like

Lux 1
Lux 1
Mar 22, 2021

Świetne informacje, wszystko zebrane w jednym miejscu. Trafiłam na stronę od której się chyba uzależnię. Czekam na więcej z niecierpliwością. Pozdrawiam, też z emigracji 😉.

Like
bottom of page