top of page

ORMUS, Eliksir Świadomości

Zaktualizowano: 15 sie 2023

W dzisiejszym odcinku audycji Okiem Szamana, porozmawiamy o mono atomowym złocie lub też Ormusie. O jego właściwościach oraz skutkach porozmawiamy z Jackiem Makolądrą, producentem, który w najlepszy sposób opowie nam na czym to wszystko polega, dlaczego warto brać ormus, jakie daje on efekty oraz opowie nam o swoich ciekawych eksperymentach.

Wszystkich zainteresowanych zakupem Ormusu:


Jacek sprzedaje porcje miesięczne po 1 tabletce na dzień. Można oczywiście brać dwie, żeby przyspieszyć efekty działania Ormusu na początku. Ja natomiast już po dość długim czasie spożywania biorę jedną tabletkę dziennie i w zupełności mi to wystarcza.

Ormus najlepiej przyjmować rano, bez różnicy czy przed śniadaniem czy po. Generalnie nie ma co do tego jakiś sztywnych reguł. Potraktuj Ormus tak jak witaminę C lub każdy inny suplement jeśli chodzi o dawkowanie oraz porę, którą preferujesz.

Ormus nie działa pobudzająco i nie zawiera w sobie nic, co mogło by kolidować z innymi suplementami lub przyjmowanymi lekarstwami.


Jedynym “efektem ubocznym” jest ewentualne rozdrażnienie, ponieważ odnosi się wrażenie, że wszyscy myślą wolniej i są ślamazarni ;) Natomiast po krótkim czasie zaczynamy doceniać tę przewagę i możemy cieszyć się wzmocnioną pamięcią, szybszym przetwarzaniem informacji, wyostrzoną intuicją oraz wyobraźnią przestrzenną.

(Może nie powinienem tego mówić, ale Ormus jest świetny na kaca ;))))


Jeśli przerwiesz spożywanie Ormusu i zechcesz po jakimś czasie do niego wrócić to odczuwalne zmiany następują znacznie szybciej, ponieważ pierwsze dwa tygodnie są okresem, gdzie organizm przyzwyczaja się do Ormusu i “zapisuje” w sobie na jego temat informację. Po przerwie efekty Ormusu są odczuwalne po paru dniach.


W skład Ormusu wchodzi wysoka zawartość mono atomowego złota, srebra, platyny oraz pierwiastków Orme pozyskanych z najwyższej jakości soli z nad morza martwego.

Ormus jest w formie białego proszku zamkniętego w kapsułkach wegetatywnych.

Na rynku istnieje wiele “ormusów” w płynie, które nie mają nic wspólnego z prawdziwym Ormusem, ponieważ złoto, srebro, platyna oraz pierwiastki z soli z nad morza martwego w formie mono atomowej ZAWSZE są w formie białego proszku po rozbiciu ze struktury dwuatomowej na mono atomową. Jest to oczywiste, że z substancji twardych nie powstaje płyn, dlatego nie daj się nabrać na tańsze lub bardzo często o wiele droższe produkty, które są sprzedawane w płynie, ponieważ nie mają one nic wspólnego z prawdziwym Ormusem a zawartość złota, srebra oraz platyny jest znikoma.

Ormus Jacka natomiast zawiera bardzo wysokie ilości tych pierwiastków, które są zawsze najwyższej próby bez żadnej ściemy.


Cena za dawkę miesięczną dla jednej osoby to 199zł

Cena za dawkę 3 miesiące to 555zł, (najczęściej wybierana opcja gdzie zaoszczędzisz 42zł)

+

Wysyłka:

Krajowa 5zł, Międzynarodowa 20zł


Zakupu możesz dokonać tutaj:


Po kliknięciu na powyższy link, wybierz opcję, która Cię interesuje i przejdź do standardowej płatności kartą.


Ormus zostanie wysłany na wskazany adres 2-3 dni po złożeniu zamówienia. Czasami zajmuje to chwilkę dłużej w przypadku wysokiej ilości zamówień, ponieważ proces produkcji Ormusu przez Jacka zajmuje około miesiąc. Jest to staranny ręczny proces, który zapewnia Ormus najwyższej jakości, dlatego też ja sam go spożywam, podaję go swojemu 9-latkowi i rekomenduję go swoim nazwiskiem.


W razie jakichkolwiek pytań - proszę o kontakt mailowy.


Jeśli podoba Ci się kanał Okiem Szamana zapraszam na Patronite gdzie możesz wesprzeć kanał i tym samym przyczynić się do jego rozwoju.

Już od kwoty 10 zł miesięcznie otrzymasz dostęp do prywatnej grupy na Telegramie

"Okiem Szamana - Elita Ludzi Świadomych"


Serdecznie Zapraszam !7766 wyświetleń7 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

LUCYFERIANIZM

7 Kommentare


Grzegorz
Grzegorz
29. Juli 2023

Mam dużo lepsze doświadczenia po 8 latach przyjmowania złota monoatomowego , ormusu oraz srebra, kobaltu i innych mikro oraz makroelementów. M.innymi wyleczyłem się z nowotworu. Pozdrawiam

Gefällt mir

Grzegorz
Grzegorz
29. Juli 2023

Prawdziwy ormus w polsce posiada Stanisław Szczepaniak wybitny chemik,firma inwex i invexremedies. To jest chemik który posiada patent na złoto monoatomowe oraz ormus włącznie z patentem na stany Zjednoczone . Potwierdzam , że ormus Szczepaniaka działa i czyni cuda :)) polecam kupić tonik do twarzy i ciała Au100 i pić go po 10ml na 1/2szklankę wody

Gefällt mir
Grzegorz
Grzegorz
01. Aug. 2023
Antwort an

Tonik to tonik czyli Au100 a ormus to ormus . ;)) mam bardzo bardzo duże doświadczenia z ormusem w płynie jak i ormusem Hudsona w postaci białego proszku. ;))

Gefällt mir

Anna Vilma
Anna Vilma
27. Sept. 2021

Dużo ciekawych treści, a jak się dostać do grupy na fb? Juz ponad tydzień "wisi" moja prośba o dołączenie. Można prosić o kliknięcie,

Gefällt mir

Damian Mazurkiewicz
Damian Mazurkiewicz
22. Sept. 2021

Jak zamowic ten Ormus, bo klikam tam i niebardzo cos wychodzi.... :-(

Gefällt mir

Timikiti Jaroniti
Timikiti Jaroniti
22. Sept. 2021

To bezsensowne bajdurzenie, pełne pseudonaukowego bełkotu. No, chyba, że gość opowiada o swoich zwidach, gdy za dużo trawy wypalił. xD

Gefällt mir
bottom of page