Holograficzny Wszechświat - Ujawniony raport CIA
Witam,

Serię Holograficzny Wszechświat rozpoczynamy od ujawnionego w latach 80tych raportu CIA, który ujawnia pracę oraz badania rządu amerykańskiego nad opanowaniem i "uzbrojeniem" Matrixa.

Zapraszam do wysłuchania audycji oraz zapoznania się z materiałami zamieszczonymi poniżej.


CIA strona raportu - https://www.cia.gov/readingroom/document/cia-rdp96-00788r001700210016-5


CIA raport pdf - https://www.cia.gov/readingroom/document/cia-rdp96-00788r001700210016-5


Torus w różnych odmianach:

1.

2.


3. Geometryczna wizualizacja matrixa

Rysunki podpułkownika McDonnell z raportu:

Moje notatki z raportu wraz z tłumaczeniami niektórych paragrafów:


Matrix i odtajnione dokumenty CIA

INTRO

Półkule mózgowe:

Prawa kreatywna

Lewa logiczna/analityczna


Osoby:


Itzhak Bentow to był naukowiec, wynalazca, mistyk oraz autor książek. Żyl w latach 1923-1979, urodzony w Czechosłowacji, przeniósł sie do stanów. Jego najsłynniejszym wynalazkiem było urządzenie do sterowanego cewnikowania serca które stosujemy do dziś oraz byl pionierem w dziedzinie biomedycznej inżynierii, dzięki takim ludziom mamy np USG lub rezonansy magnetyczne. Był również jednym z pierwszych naukowych który zajmował nie również badaniami nad świadomością człowieka i jak ona działa.

Opracował model rzeczywistości opierający sie na bazie hologramu w którym wszystko jest cząstotliwoscia oraz wibracja, nic nie jest stale a nasze zmysły postrzegają jedynie różnice w pol energetycznych.Światy oraz doświadczenia przeplatają się ze soba nawzajem.

Wskazał też, że odmienne stany świadomości dają nam dostęp do światów równoległych oraz otwierają możliwości niedostępne dla nas w normalnych jej stanach. Jego zdaniem “ Dusza jest zbiorem informacji które gromadzimy w trakcie życia”.


Niels Bohr, znanego fizyka którego odkrycia zostały nagrodzone nagroda nobla w 1922 w dziedzinie fizyki. Przyczynił nie do zrozumienia struktury atomowej oraz był jednym z ojców fizyki kwantowej.


Monroe Institute

Robert Allan Monroe jako Bob Monroe 1915 – 1995

założony na początku 1970


Analiza i ocena procesu przejścia - Gateway Experience

Raport napisany przez podpułkownik Wayne McDonnel skierowany do dowódcy grupy operacyjnej armii amerykańskiej w Forcie Meade.

09 czerwca 1983r. 38lat temu !


  • Na początku podpułkownik McDonnel przyznaje ze zadanie które zostało mu przydzielone okazało nie absorbujące i trudne. Oraz wyjaśnia ze we współpracy z naukowcami, głównie fizykami zagłębił się w biomedyczne modele opracowane przez Itzhaka Bentova.

  • Następnie zagliebial się w rożne źrodła mechaniki kwantowej aby moc być w stanie opisać w naukowy sposób naturę oraz funkcjonowanie ludzkiej świadomości. Zaznacza wielokrotnie ze skierował on swój nacisk na zbudowanie zweryfikowanego naukowego modelu tego jak świadomość działa pod wpływem synchronizacji pokul mózgowych które sa integralnym elementem szkolenia w Procesie Przejścia co po prostu oznacza, ze szkolili się z tego jak wychodzić z siebie i świadomie zwiedzać oraz poruszać nie po hologramie, matrixie świadomości.

  • Następnie wyszczególnia niektóre z technik które są dalej opisane w raporcie, które wg niego są czynnikami biomedycznymi takimi jak: hipnoza, biofeedback transcendentalna medytacja oraz synchronizacja półkul mózgowych. Zaznaczając przy tym ze są to użyteczne techniki zwłaszcza dla początkujących w temacie.

  • Kolejnym krokiem jest przytoczenie osoby Nielsa Bohra,

  • Porucznik McDonnel cytuje Bohra który powiedział do swojego syna “ Nie myślisz tylko zaledwie jesteś logiczny”

  • I to jest ważny punkt ponieważ dalsze opisy raportu wiążą nie z tym, ze musimy użyć nie tylko naszej logicznej lewej półkuli ale tez prawej kreatywnej i wyobraźni.

  • Autor raportu podkreśla że zrobil wszystko co jego mocy żeby podpierać się nauka głownie fizyka żeby odciąć się od okultystycznych mitologii i przesądów.

RAPORT SAM W SOBIE

HIPNOZA

  • omawianie czym generalnie jest hipnoza. Generalnie jest to technika która pozwala na przejecie bezpośredniego dostępu rejestrów kory czuciowo-ruchowej , ośrodków przyjemności, oraz dolnego mózgu opowiadającego za emocje