top of page

04 - Wiedza (nie)Tajemna - Natura Rzeczywistości, Odpowiedzialność i.....Gady/ReptilianieW kolejnym odcinku wiedzy nietajemne porozmawiamy o percepcji oraz naturze rzeczywistości oraz tego co ją tworzy. Poruszymy kilka ciekawych wątków i przez Chile porozmawiamy o.....gadach:), które to podobno sterują naszym światem ku zniewoleniu ludzkości. Będzie ciekawie!

Serdecznie Zapraszam!
Notatki szamana:


04 wiedza nieTajemna - Natura Rzeczywistości,


To co nazywamy światem materialnym jest zaledwie falą częstotliwości dekodowanej przez nasze 5 zmysłów.

Wszystko to czego nie dostrzegamy jest “nieskończonością”

My poruszając się w naszym wąskim spektrum światła zakładamy, że to co widzimy to jest wszystko to co istnieje i nie ma nic poza tym.


Poszerzony stan świadomości przy ayahuasce, grzybach czy lsd ukazują nam bardzo wyraźnie, że w koło nas istnieje znacznie więcej niż tylko “solidne” obiekty.

Możemy więc przyjąć hipotetycznie, że nasza ziemia nie jest ani płaska ani okrągła tylko jest falą spektrum elektromagnetycznego którą dekodujemy w sposób jaki nam pasuje.


Częstotliwości rzeczywistości przeplatają się ze sobą nawzajem tak samo jak sieć wifi lub stacje radiowe. Wszystkie istnieją w tym samym czasie przeplatając się nawzajem ale nie kolidują ze sobą. W momencie właściwego ustawienia odbiornika dekodujemy daną rzeczywistość jako naszą. To samo tyczy się nieskończonych kombinacji światów które posiadają inne właściwości, inną fizykę oraz czas.


Cała idea konspiracji która kręci tym światem opiera się na tym, aby skoncentrować nas na 5-cio zmysłowym świecie w zawężonym stanie dekodowanej rzeczywistości po to by odłączyć nas od naszej nieskończonej strony świadomości.


czym tak naprawdę jest człowiek? - punktem uwagi świadomości. Gdy uwaga się kończy i świadomość opuszcza ciało następuje to co nazywamy śmiercią.


Fundamentem “konspiracji” 1% jest kontrola tego na czym koncentrujemy swoją uwagę.


Jesteśmy świadomością - czyli stanem bycia świadomym


“Strach przed śmiercią pochodzi z ignorancji tego czym jest życie” - David Icke


Jeśli nie rozumiemy czym naprawdę jest rzeczywistość to tak naprawdę nie rozumiemy niczego.


WŁADZA, RZĄD I CAŁA KONTROLA POPULACJI OPIERA SIĘ NA KONTROLOWANIU ŚWIATA KTÓRY NIE ISTNIEJE :) lub istnieje wyłącznie w naszej percepcji


1% doskonale zdaje sobie z tego sprawę, dlatego wciąż odwraca nam uwagę i nie chce, żebyśmy przestali koncentrować się na mini ego umyśle, ponieważ poszerzona świadomość nigdy nie będzie tych bzdur akceptować.


To co dzieli populacje od 1% to WIEDZA oraz Prawdziwa Świadomość tego czym naprawdę jest rzeczywistość.


Prawdziwa rewolucja nie jest rewolucją w wyniku walki tylko rewolucja w naszej własnej PERCEPCJI


Jesteśmy utrzymywanie w sztucznym świecie percepcji społeczeństwa poprzez sprzedawanie nam odpowiedzi na wszystko.


Główne motto:

SYSTEM WIE NAJLEPIEJ I MA ZAWSZE RACJĘ


Dlaczego mainstream media nas okłamują?

Bo wiedzą, że ludzie nie sprawdzą faktów… :)


Wszyscy wiedzą doskonale, że politycy kłamią i obiecują cuda żeby wygrać wybory a następnie nie robią nic z tego co obiecali.


ALAN WATTS:


Porównanie życia do koncertu/muzyki


„Myśleliśmy o życiu przez analogię do podróży, pielgrzymki, która na końcu miała poważny cel, a chodziło o osiągnięcie tego celu, sukcesu czy cokolwiek to jest, może nieba po śmierci. Ale przez cały czas przegapiliśmy cel. To była muzyczna rzecz i miałeś śpiewać lub tańczyć, gdy grała muzyka.

„Zostaliśmy zahipnotyzowani — dosłownie zahipnotyzowani — przez konwencję społeczną do czucia i odczuwania, że istniejemy tylko wewnątrz naszej skóry… Że nie jesteśmy oryginalnym Wielkim Wybuchem, ale po prostu czymś na końcu. I dlatego każdy czuje się nieszczęśliwy, smutny i odseparowany.


„To jest prawdziwy sekret życia – być całkowicie zaangażowanym w to, co robisz tu i teraz – i zamiast nazywać to pracą, zdaj sobie sprawę, że to zabawa”.


Rzeczy są takie, jakie są. Patrząc na wszechświat nocą, nie dokonujemy porównań między dobrymi a złymi gwiazdami, ani między dobrze i źle ułożonymi konstelacjami.


Słowo „osoba/person” pochodzi od łacińskiego słowa „persona”, które odnosiło się do masek noszonych przez aktorów, z których dochodził dźwięk. „Osoba” to maska – rola, którą grasz. A wszyscy twoi przyjaciele, krewni i nauczyciele są zajęci opowiadaniem ci, kim jesteś i jaka jest twoja rola w życiu


Alan Watts


Wzięcie odpowiedzialności za własne percepcję, jest fundamentem zmiany tego co nam nie odpowiada w dzisiejszym świecie.

W JAKI SPOSOB MOZEMY WYRWAĆ SIĘ Z MATRIXA I ODZYSKAĆ KONTROLĘ NAD NASZYM ŚWIATEM?


Odpowiedź leży w percepcji. Nasza percepcja została zmanipulowana do odbierania rzeczywistości wyłącznie za pomocą 5 zmysłów i wyśmiewania tego co eteryczne/ezoteryczne.

Percepcja to rzeczywistość, jeśli postrzegamy świat z poziomu czysto egocentrycznego, zamykamy się w bańce percepcji i bierzemy udział w wyścigu Szurów, który nie ma żadnego sensu i do niczego nie prowadzi.

Natomiast jeśli zaczynamy podążać za głosem intuicji i postrzegamy świat nie z poziomu rozumy tylko z poziomu serca/intuicji, wtedy zaczynamy zmieniać świat wokół nas na lepszy.

Wyrwanie się z życia w szufladkach z nalepkami i postrzeganie świata z szerokiej perspektywy świadomości.


Umysł postrzegający ograniczenia jest ograniczeniem.

  • Budda

Jeśli prawda ich zabije, niech umrą! - Immanuel Kant


1281 wyświetleń1 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

LUCYFERIANIZM

1 Comment


Alina Nowicka
Alina Nowicka
Nov 30, 2021

Mogę wszystko, ale czy mi się chce ?? To nie wiem 😂😂😂

Like
bottom of page